Aelwen Welsh Show

Kilpailupäivämäärä/VIP: 10.10.2011/06.10.2011
Kilpailupaikka: Aelwen Welsh
Järjestäjä: rio, [email protected]

- Osallistumisrajoitukset
- Yleisesti
- Kvaalilista

Luokat

Luokka 1. Riding Class I, avoinna kaikille sektiolle - 16/16
Luokka 2. Riding Class I, avoinna kaikille sektiolle - 16/16
Luokka 3. Riding Class I, avoinna kaikille sektiolle - 16/16
Luokka 4. Riding Class I, avoinna kaikille sektiolle - 16/16
Luokka 5. Driving Class I, avoinna kaikille sektiolle - 16/16
Luokka 6. Driving Class I, avoinna kaikille sektiolle - 15/16

Osallistuminen

Sähköposti: [email protected], otsikko: Show 6-10 (jos osallistut kaikkiin kilpailuihin samalla kokoonpanolla, muuten otsikoksi Show + kutsun numero)
Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja - <*a href="http://osoite.fi">Ponin virallinen nimi<*/a> (sektio) <*br>
Poista tähdet

Osallistuneet & tulokset

Overall Supreme Champion: Gwalch Gwraig (D)

Luokka 1. Riding Class I

1. elen - Gwalch Gwraig (D) Ridden Champion I
2. idam - Rhianna af Liefenhof (B) Reserve Ridden Champion I
3. Mei Shiratori - Rhoscfflach Ffarwel Haf (D)
4. Fancy - Greenwich's Eilwen (A)
5. rio - Aelwen Eldora (B)
6. Fancy - Ithel Anarawd (A)
7. Katzu - Gwalch Grigor (PB)
8. Mei Shiratori - Rhoscfflach Awen Mai (D)
9. elen - Llygedyn Adenydd (D)
10. idam - Lawrence Dawn (B)
11. taffel - Pompous Charmer (A)
12. Snifffe - Eirlys Gwladia (B)
13. taffel - TB Catisha (B)
14. Snifffe - Eiluned Mabyn (B)
15. Ibbe - Royal Entertainment (A)
16. rio - Aelwen Narvi (B)

Luokka 2. Riding Class I

1. Dani - Donnegan Welsh Luxury (D) Ridden Champion I
2. Snifffe - Iontaobhas (PB) Reserve Ridden Champion I
3. rio - Aelwen Silvertine (B)
4. Fancy - Gwen Kendall (A)
5. elen - Llygedyn Neifion Ddu (D)
6. Dani - Gwalch Wyn Llessar (A)
7. idam - Gwenith's Llinos (A)
8. Mei Shiratori - Pencocks Cadi Lleucu (D)
9. Snifffe - Braith Afal (D)
10. taffel - Think Positive! (PB)
11. Mei Shiratori - Novato Megan Nest (D)
12. rio - Aelwen Alawel (B)
13. elen - Merrywood's Míthrim (D)
14. Disa - Bruno Le Noir (PB)
15. idam - Dawn Meaghan (A)
16. Fancy - Greenwich's Morwen (A)

Luokka 3. Riding Class I

1. Snifffe - Síon Meiriona (B) Ridden Champion I
2. Fancy - Hywarrd Brynmor (A) Reserve Ridden Champion I
3. Snifffe - Aderyn Seren (B)
4. rio - Aelwen Ithilien (B)
5. Disa - Caerau Welsh Briar (C)
6. Mei Shiratori - Ffraid Reannon (D)
7. elen - Corwynt Llygad (D)
8. Dani - Mathilda (D)
9. rio - Aelwen Red Cyris (B)
10. elen - Brandy (D)
11. Disa - Maynard (PB)
12. idam - Lleidr Drystan (A)
13. Riikka P. - Riverton Merrion (D)
14. Fancy - Cahn Morwydd (D)
15. Dani - Gwalch Cinderella (PB)
idam - Cewr Wynfor (A) HYL (polveutuminen puuttuu)

Luokka 4. Riding Class I

1. Dani - Sternchen (PB) Ridden Champion I
2. Em. - Chennye's Siorys (A) Reserve Ridden Champion I
3. Disa - Guccina (PB)
4. Dina - Joyhofs Leolin (D)
5. Luciana - Llygedyn Dewydd (D)
6. Fancy - Hywarrd Gwenifer (A)
7. Dina - Bychan Aeron Eira (C)
8. Miia - Thyron LAC (C)
9. Disa - Shirina Rusty (PB)
10. Fancy - Qwych Arianwyn (A)
11. evia - Lochlainn Dawn (D)
12. rio - Fairford Mad Hatter (D)
13. Snifffe - Eif Gwenith (B)
14. Snifffe - Caldarwen Aldrydd (B)
15. rio - Crickhollow Gollum (B)
16. Dani - Jameela Eleri Dawn (PB)

Luokka 5. Driving Class I

1. Mei Shiratori - Ceridwyn Supreme (D) Driven Champion I
2. Ada - Calembel Radon (A) Reserve Driven Champion I
3. taffel - Mab Pysgotwyr (D)
4. idam - Ceinwen Aderyn (D)
5. rio - Aelwen Catarin (D)
6. rio - Aelwen Clio (D)
7. Meow - Gwalch Arwel (A)
8. Dani - Gwalch Farquhar (D)
9. josh - Leonidas (A)
10. josh - Sweetcolour (A)
11. taffel - Freaky Love (D)
12. Dani - Eileanor (D)
13. Snifffe - Kies Crielda (C)
14. idam - Gwynedd Emrys (D)
15. Snifffe - Olaf Brwydrwr (D)
16. elen - Cedion Arglwydd (C)

Luokka 6. Drving Class I

1. Snifffe - Lweillyn Miss U (A) Driven Champion I
2. Snifffe - Goleygwir Esther (A) Reserve Driven Champion I
3. Disa - Aidan Dawn (C)
4. rio - Aelwen Maggie (D)
5. Dani - Elijah (C)
6. Fancy - Wyndrr Cynferth (A)
7. Meow - Gwalch Geirwir (D)
8. Dani - Hagor Dawn (A)
9. Fancy - Swyn Gyfaredd (D)
10. Em. - Sunday's Caia (A)
11. josh - Katarina W (B)
12. Jazzumi - Sorraya Treasure LAC (C)
13. Em. - Gill's Goblin (C)
14. josh - Agus Iogair (C)
15. rio - Aelwen Edwina (D)

 

virtuaalitalli / a sim-game stable